RACE INFO
RACE INFO

RACE INFO
Namib Race Blogs 2017
8
PostsNamib Race (2017) blog posts from Marina Lazic
05 May 2017 01:44 am (GMT+01:00) West Central Africa
Dragi nasi,
04 May 2017 01:43 am (GMT+01:00) West Central Africa
Dragi nasi,
Comments: Total (13) comments
Aleksandra Burkanovic
Posted On: 05 May 2017 10:05 pm
Marina i Jovice, ovo sto radite nema plasman, nema cenu, Vasa humanost je iznad svega ! Bravooo za snagu, hrabrost, motiv, volju....Retki su ljudi kao Vi....Drago mi je sto Vas poznajem.....Ljudi kao Vi ulepsavaju ovaj svet.....Ajdeee jos tih 7km :) :)
Goran Miljkovic
Posted On: 05 May 2017 09:43 pm
Budite i ostanite uvek takvi kakvi ste sada, oboje - veliki, divni ljudi.
Jos samo malo, cekamo vas kuci uskoro!
Branka Nerlovic
Posted On: 05 May 2017 07:21 pm
Najdivniji, najdrazi nasi,
suze same krecu pri citanju svakog vaseg retka, svake informacije o vama, svake slike... Tesko je sve to recima opisati :) . Munjice nase, zvezdice naajsjajnije!! :) Neeestrpljivo vas cekamo i neizmerno vam se radujemo :) .
Danijela Pesic
Posted On: 05 May 2017 06:57 pm
Dragi nasi,
Nemamo reci za basu volju i izdrzljivost i sve uspehe koje postizete. Moj najveci uspeh do sada je sto sam imala priliku da vas upoznam, da vas zagrlim ...i kazem da ste deo mog zivota.
Hvala vam sto postojite i sto ste mi dozvolili da udjem u vase zivote.
Vasa
Danijela
Aleksandar Perović
Posted On: 05 May 2017 06:39 pm
Najbolji ste!! Samo napred !!! Navijamo za vas dvoje i sa vama smo do kraja !!!
Ivana Samcovic
Posted On: 05 May 2017 05:56 pm
Citam a suze same teku. Samo mogu da kazem, jedno veliko HVALA
Sladjana Stanisavljevic
Posted On: 05 May 2017 05:22 pm
Draga Marina i Jovice, ni jedna reč nije pogodna kojom bi se opisao vaš podvig. Šta god da kažem, malo je. Bog vas blagoslovio. Najbolji ste, najjači, najhumaniji NAJ NAJ NAJ.
Najmladja Nerlovic
Posted On: 05 May 2017 01:51 pm
Dragi Jovice i Marina...
Sastavljanje ove poruke je znatno teze no sto sam mislila da ce biti. Ne znam ni sta bih mogla da vam kazem sto vam vec nisu rekli.. to je valjda onaj osecaj kada bih skakala od zelje da kazem nesto znacajno, jako, ali nista sto mi pada na pamet mi se ne cini dovoljno dobro. Dovoljno znacajno.
Malo je reci da je sjajno ovo sto radite, zasto radite, koja se prica nalazi iza ovoga..
Ogromna ste inspiracija. Vasa snaga, istrajnost, odlucnost.. ostavljaju me bez teksta. Iznova i iznova.
Zato je ova poruka.. cudna. :) Ali puna ljubavi i onog momenta "suze radosnice u ocima" :)
Saljem zagrljaje
Sonja Stojanović
Posted On: 05 May 2017 09:40 am
Ja plačem! Potpuno ganuta. <3
Marija Berić
Posted On: 05 May 2017 08:54 am
Divoto od žene, od čoveka!
Čitam , plačem i divim se humanosti i tvojoj i Jovicinoj.
Napred junaci, lake noge do kraja!
Laza Mika
Posted On: 05 May 2017 08:35 am
Dragi nasi, neverovatna je istrajanost, snaga i jacina koju pokazujete i kojom ste nas sve povezali. Allez, allez courage!
Mirko Glavinic
Posted On: 05 May 2017 07:45 am
Dragi naši,
Suze na oči same dolaze, i zbog vas, i zbog onih zbog kojih činite nešto, što ne znam, sa čim se porediti može, Čast, ponos, sreću koju osećam svih ovih dana, ne znam, ne moze da se opise. Vi činite, mogućim i nemoguće. Vi dajete nadu, vi dajete inspiraciju i ne samo obolelim od PH, nego i njihovim roditeljima, prijateljima. Vi dajete nadu i inspiraciu, svakome ko vas poznaje, a mnogi su vas tek upoznali ovih dana. Ovo što radite, pokrenulo je i nas iz udruženja još više, pokrenulo je sve PH borce. Ovih dana se osećamo ponosno, ponosno jer su takvi divovi stali uz nas, ponosno jer su takvi divovi stavili Plućnu hipertenziju, stavili Inspired by HOPE ispred svoga imena, takvi divovi koji nisu ni Jovica ni Marina, nego Inspracija i Nada!
Hvala Vam u ime svih!
Жарко Ћулибрк
Posted On: 05 May 2017 04:54 am
И баш зато, пуним плућима и свим срцем до краја! Ране ће брзо нестати. Хумани подвиг ће заувек остати да сија, мотивише, инспирише, покреће... Циљ сте одавно испунили. Данас трчите у своју славу. Само храбро
02 May 2017 02:02 am (GMT+01:00) West Central Africa
Drugi blog za danas, pronadjite jos jedan pre ovog!
Samo zelim da vas obavestim da primamo sve mailove, ali nemamo vremena da odgovorimo.
Comments: Total (21) comments
Olivera Cvetic ph
Posted On: 05 May 2017 03:36 pm
Dragi,hrabri heroji danasnjice...hvala vam za vasu borbu,time podizete svest o ovoj teskoj bolesti...Bodrimo vas za jos neki korak,bas danas na Svetski dan borbe protiv PH.
Svim srcem uz vas, hvala...
Slobodan Petković
Posted On: 04 May 2017 10:32 pm
Vi ste nam ispiracija Pumenzi. Ne mogu ovde da postujem sliku Pume ali znaš šta mislim.
Jovice samo gurajte. Mi Vas pratimo
Beogradska Sova
Posted On: 04 May 2017 09:45 pm
Svaki novi dan je jacanje nade, jacanje vere, vi ste tu za sve nas, a mi ovde svi - za vas.
Nocu pred snom, citam molitvu u kojoj vas pominjem, jer vasa nesebicnost i ljubav prema drugima je nesto ka cemu svi treba da tezimo.
Bodrimo vas od sveg srca da istrajete u vasem podvigu!
Andjela PH Obradovc PH
Posted On: 04 May 2017 08:45 pm
Samo napred, borite se do kraja, uz vas smo svim srcem! Vi ste jedan od jacih razloga da nastavimo da se borimo! Hvala vam sto nam dajete snagu i motivaciju! Ogromna podrska!
Natasa Stasa PH
Posted On: 04 May 2017 10:31 am
Svaka cast za dosadasnje rezultate..svaka cast na upornosti i izdrzljivosti..samo za ph borce, za njihove bolje dane..za decicu koja ne mogu da hodaju..da potrce..borite se, hrabri ljudi..!!! Velika podrska!!!
Ivana Vlajic
Posted On: 04 May 2017 09:24 am
Vi ste inspircija, motivacija i uzori!!!!!
Svaka cast na svakom koraku tamo negde u nezamislivim uslovima!!!
Svi smo uz vas! Pratimo sve i cvrsto drzimo pesnice!
Jos samo malo je ostalo :) :) :)
Sladjana PH Stanisavljevic
Posted On: 04 May 2017 06:53 am
Bravo HEROJI, vi ste prvi i najbolji ! ! !
Nikoleta Rakocevic
Posted On: 03 May 2017 10:01 pm
Slikali su vas zagrljaj. Vas zagrljaj je na slici. Bas vas. To govori o vama,o nama. Trcite divni hrabri ljudi za sve nas. Koliku snagu dajete nama koji sedimo i pratimo vas,vi nama vise nego mi vama. Hvala vam. Saljem vam ljubav.
Danijela Pesic
Posted On: 03 May 2017 09:46 pm
Mislimo na vas, bez prestanka! Srcem smo uz vas! Znamo da što ste bliže cilju to je svaki kilometar teži, ali izdržite heroji naši. I gde god da ste vi ste nama prvi! HVALA VAM ŠTO ULAŽETE SVAKI ATOM SVOGA BIĆA U NAS I PROLAZITE KROZ OVO ČISTOG SRCA I VELIKE DUŠE.....
Danijela Pesic
Posted On: 03 May 2017 09:46 pm
Mislimo na vas, bez prestanka! Srcem smo uz vas! Znamo da što ste bliže cilju to je svaki kilometar teži, ali izdržite heroji naši. I gde god da ste vi ste nama prvi! HVALA VAM ŠTO ULAŽETE SVAKI ATOM SVOGA BIĆA U NAS I PROLAZITE KROZ OVO ČISTOG SRCA I VELIKE DUŠE.....
Danijela Pesic
Posted On: 03 May 2017 09:45 pm
Mislimo na vas, bez prestanka! Srcem smo uz vas! Znamo da što ste bliže cilju to je svaki kilometar teži, ali izdržite heroji naši. I gde god da ste vi ste nama prvi! HVALA VAM ŠTO ULAŽETE SVAKI ATOM SVOGA BIĆA U NAS I PROLAZITE KROZ OVO ČISTOG SRCA I VELIKE DUŠE.....
Nevidljivi Čovek
Posted On: 03 May 2017 07:15 pm
Murakamijeva knjiga "O čemu govorim kada govorim o trčanju" je super. Ali, sada me samo zanima da pročitam kako sa uspehom gazite kilometre, da ste jaki u glavi i da vam noge ostaju lake!
Borislav Bućan
Posted On: 03 May 2017 07:06 pm
Vi ste naša motivacija - mi smo vaša snaga! Samo napred! :)
Trcanje i jos ponesto !!!
Posted On: 03 May 2017 06:59 pm
Svim srcem uz vas!!!
Dragan Ćirić
Posted On: 03 May 2017 06:48 pm
Sedim ispred monitora i klikćem refresh na svaki minut ne bi li dočekao neku novu informaciju. Korak po korak, samo gazite napred, šaljem odavde pozzitivnu energiju, a ultru u subotu posvećujem vama...
Sasa Gacik
Posted On: 03 May 2017 10:49 am
Drugari, bravo!
Nemam reci da opisem koliko je vas poduhvat inspirativan, koliko zbog vas uliva veru u ljude i znaci sigurno bolje sutra za ljude obolele od plucne hipertenzije!
Divim vam se do neba, ne samo jer ste dobri, humani ljudi, vec i pravi gladijatori i sportisti koji sa ponosom predstavljaju zemlju iz koje poticu! Svi smo uz vas u teskim trenucima, molimo se da prevazidjete sve teskoce i istrajete na tom putu slave!
Vi ne trcite po pustinji, vec po stazi koja vas svakim korakom gura stepenicu blize antickim herojima!
Blago vama, blago srcima vasih roditelja!
Natasa-Stasa Cvetic PH
Posted On: 03 May 2017 09:33 am
Zasigurno je veoma naporno trcati najtezu trku na svetu..ali verujem da vasa hrabrost, snaga i volja daju svim PH borcima nadu za zivot..za bolje sutra..A njihovi zivoti su vecita borba..sa mnogo odricanja..maratoni bez prestanka..Moja devojcica i ja nismo uspele do cilja..nazalost PH je bila brza..ali zato cete vi uspeti za sve one koji se bore i u cast onih koji su izgubili borbu..Velika podrska za vas,za vasa hrabra i velika srca !!! NATASA-STASA PH
Goran Miljkovic
Posted On: 03 May 2017 08:42 am
Marinche i Jovice,
Mnogo ste nam blizi nego sto vam sad mozda odande izgleda. Mislimo na vas stalno, cuvajte se i pazite, dok ovo citate najtezi delovi trke su vec iza vas valjda. Samo pametno i lagano ka kraju. Inace kidate i razbijate, svaka cast, ponosimo se ovde vama! Idemooo!!!!
Biljana Bursac
Posted On: 03 May 2017 08:20 am
Uz vas smo, u svakom trenutku! Znam da je tesko, znam da boli, ali znam i da ste jaki i hrabri, i da cete kao i uvek dati i nama i svetu najbolju verziju sebe! Junaci naseg vremena, srecno! ❤
Predrag Vrkljan
Posted On: 03 May 2017 08:13 am
NAJBOLJI STE I NAJJACI!!Pokidajte to jos malo i gotovo!!Samo mudro i pametno!!
Goran Brzaković
Posted On: 03 May 2017 08:08 am
Svi mislimo na vas i pratimo sa pažnjom svaku vašu etapu.
Mnogo, mnogo ljudi se raduje svakom vašem uspešno završenom danu.
Budite zdravi i jaki do kraja.
02 May 2017 01:59 am (GMT+01:00) West Central Africa
Dragi nasi,
Comments: Total (5) comments
Snežana Rajačić
Posted On: 03 May 2017 09:45 pm
Мили наши, отрпите, издржите, прегазите преостале километре...Нека вас не изда ''српско трпило'', ви сте га баш развили. После овога ништа вам неће изгледати дивље, пусто и спржено. Када бисте само знали колико је људи који вам не пишу а свим срцем су уз вас, не знају ништа о ултрамаратону али причају о ВАМА, о вашој упорности, чврстини духа и чистоти срца. Веелики загрљај за обоје!
Olivera Cvetic PH
Posted On: 03 May 2017 08:59 pm
Hvala vam, divni ljudi, Marina i Jovica ! Vi.ste ponos ove drzave...Hvala vam sto podizete svest o ovoj opakoj i teskoj bolesti! Dajemo vam snage da istrajete u tome, a vi srce imate za primer... Hvala vammmm !!!
Branka Nerlovic
Posted On: 03 May 2017 03:23 pm
Naajdivniji nasi :) , vasa snaga, volja i predivni duh su nasa inspiracija i motivacija, svakim trenom sve veca! :)
Tesko je recima opisati osecaje koje budite... Nasa ste radost, sreca, ponos, ljubav :) . Znajte da smo uz vas svakim trenom! :) Jos samo malo, mozete vi to!!
P.S. Jovice, mnoogo, mnoogo zagrljaja nestrpljivo ceka tvoj povratak :) .
P.S.S. Draga Marina, posto Jovica jos uvek ne uvidja cari cokoladnih poslastica :) , super-ukusne poslastice nestrpljivo cekaju tvoj povratak :) .
Dalibor Danicic
Posted On: 03 May 2017 02:12 pm
Za ovo sto vi radite ne postoji bodovanje, ne postoji rang lista i ne postoji medalja koja ce vise da sija.. Trag ste, a ne mrlja.. Lagano do kraja.. Ne morate da dokazujete nista i nikome jer ste sami po sebi dokaz svima da je moguce..
Жарко Ћулибрк
Posted On: 03 May 2017 08:11 am
'Ало, вас двоје...! Скраћујте убудуће ове трке. Избациће ме с посла због вас, јер сваки час јурим до телефона да видим шта се ново дешава у пустињи. Знам да су ноге тешке, али бој бије срце у јунака. А тог „оружја", знам да вам не недостаје. До сад је било бројање, од данас одбројавање километара. Само храбро и до краја!
01 May 2017 01:40 am (GMT+01:00) West Central Africa
Dragi nasi,
Comments: Total (24) comments
Ivana Vukosavljevic
Posted On: 03 May 2017 07:59 am
Dragi nasi, svim srcem smo uz vas i zelimo vam sve najbolje! Beskrajno vam hvala za sve! Veliko pozdrav od cerke PH borca!
Jelena Soldatovic Ristic
Posted On: 03 May 2017 12:09 am
Aosolutno divni I hrabri ljudi. Bravo!
Neka vas ljubav u srcima I adrenalin u venama odvedu sto lakse do cilja!
Jelena Urosevic PH
Posted On: 02 May 2017 10:32 pm
Divni veliki nadljudi! Mislima smo uz vas, kao što ste vi vašim naporima uz nas!! Samo hrabro i znajte da ste nepresušan izvor inspiracije.
Goran Miljkovic
Posted On: 02 May 2017 10:18 pm
Bravo junaci nasi! Uz vas oboje su stalno vasi Avalanshi :-). Cuvajte se sutra i prekosutra, drzimo vam fige! Najjjjaci ste, bre !!!
Nenad Janjic
Posted On: 02 May 2017 10:04 pm
Jovice za tebe znam od pre nekih godinu dana kada sam prvi put video tvoja dostignuca i neverovatne uspehe. Ta mentalna i fizicka snaga u toj kolicini je nesto cemu se divim do besvesti i pored mojih 31god ti si mi idol. Ne znam te licno ali nije tesko videti i da si divan covek u svakom pogledu. Nadam se da cu jednog dana imati prilike da upoznam zivu legendu licno! Siguran sam da mozes i oces izdrzati ovaj surovi poduhvat u Sahari jel ti si fizicki i mentalno najjaca osoba za koju ja znam!
Marina za tebe sam saznao tek skoro, kada je ceo ovaj projekat pokrenut, i divim se tvojoj zelji da pobedis samu sebe i da uz to direktno podrzis ljude kojima je pomoc jako potrebna, to te cini jednom divnom osobom vrednom svake pohvale! Drzi se, znam da je za tebe ova trka sigurno dosta teza neko Jovici, ali verujem da ces pobediti samu sebe i uspeti da izdrzis do kraja!
Saljem nasem vam oboje punu podrsku i zelju da uspete do kraja! znam da mozete to! Ja licno nisam pacijent PH ali svim srcem podrzavam Danijelu i sve obolele od ove opake bolesti! UZ VAS SMO PH TEAM!
Dragan Jevremovic
Posted On: 02 May 2017 10:03 pm
Svi znamo da vam je jako tesko, ali, i vi znate da smo svi uz vas!
Celim srcem!
Verujemo u vas, mislimo, i, radujemo se svakom novom uspehu.
Mozete, znam da mozete!
Budite dobro i nasmejano. :)
Veliki pozdrav!
Vjera Nerlovic
Posted On: 02 May 2017 10:02 pm
Svim srcem sam uz vas .Neka vas dragi Bog cuva
Branislav Slavnic
Posted On: 02 May 2017 09:19 pm
Dragi,
Jovice i Marina!
Ja na Vas mislim svaki dan od kako je pocela trka!
Hvala Bogu, mi smo rodjeni na najlepsem delu planete!
Sva ta brda i doline, te zelene gore, planine, jutarnja rosa na svakom listu trave, ti predivni Dubovi (Hrast), Bukve, Breze, Jablani, Jele, Borovi, Bagremi, Lipe, polja Suncokreta, poljsko cvece, izvori bistre vode studene, mnogi cvrkuti ptica, medonosne pcele...kad Vam je najteze, secajte se toga, to ce Vam dati snagu, inspiraciju i krila !
Veliki pozdrav,
Bane!
Ko sme, taj i moze!
Ko ne zna za strah,
taj ide napred!
Vojvoda Zivojin Misic
Andjela PH Obradovic Andjela Obradovic
Posted On: 02 May 2017 09:11 pm
Dragi moji, zelim Vam lepo vreme i da vas noge sluze do cilja dobro, kao što su vam srce i duša!
Mislim na Vass i molim se da izdržite do kraja!
Sladjana Stanisavljevic
Posted On: 02 May 2017 09:09 pm
Hvala vam što postojite. Sedam dana je jedna sedmica , za nekoga je život. Šaljem pozitivne vibracije da izdržite. SladjanaPH majka.
Bojana ph Acimovic
Posted On: 02 May 2017 08:58 pm
Svaka cast! Hvala za sve sto radite za nase borce. Srecno, pozdrav iz Crne Gore!
Svjetlana Ivanko
Posted On: 02 May 2017 08:39 pm
Hvala za vas trud I zaista nemam rijeci osim veliko iskreno hvala. Moja kcerka boluje od PH i pratim PH grupe iz. Bosne Srbije Makedonije. Sve najbolje
Snjezana Kuzet
Posted On: 02 May 2017 08:37 pm
Svim srcem smo uz vas. Samo hrabro. PH
Snjezana
Marko Jovanovic
Posted On: 02 May 2017 08:34 pm
Mozete vi to ,jer ste istrajni ,otvorenog srca i jake volje.
Uporni ste i snazni i ne sedite i cekate da se same stvari dogode,vi idete u dogadjaj hrabro i odlucno,sto me uvek raduje:) .
Stizete svakim korakom cvrstim i pouzdanim jer ste i pre to uspevali i usrecili mnoge ljude.
Prkosite bolu ,da vas prate prijatni i radostni dani.
Ponos ste cele Srbije , svako dobro dobri ljudi .
Sumadija navija za vas :)
Jelena Stojilkovic
Posted On: 02 May 2017 08:31 pm
Bravo!Divni ste,svaka cast!Hvala vam sto na tako lep nacin predstavljate nasu zemlju!Mislimo na vas!Budite dobro!Pozdrav od Ultra Trkaca! :) :)
Marija PH Krstajic
Posted On: 02 May 2017 08:03 pm
Veliki pozdrav za hrabre i odvazne ljude iz Crne Gore! Divni ste i svojim primerom dajete neverovatnu pozitivnu energiju! Sve najbolje u novim poduhvatima❤
Vesna Đoković
Posted On: 02 May 2017 07:26 pm
Draga Marina, toliko si divna i hrabra i ja sam tako puna ponosa što te znam. Divni ste oboje, svaka Vam čast na odvažnosti da se upustite u ovakav podvig! Veruj mi da mnogo nas misli i pominje vas često i čekamo vesti i šaljemo vam najlepše misli, želje, poljupce i zagrljaje i znamo da je teško, ali ako iko može sve to da izdrži, onda ste to vi! Divno si ovo napisala, često nismo ni svesni blagoslova koje imamo, uzimamo ih olako, kao da se podrazumevaju... Želim vam da što lakše podnesete sutrašnju etapu, želim vam oblake, vetrić, lake noge... neka sva ljubav, snaga, radost, upornost.. bude sa vama! Držimo palčeve, molimo se za vas i jedva čekamo da vidimo tvoje lepo nasmejano lice!
Mihal Sulja
Posted On: 02 May 2017 05:25 pm
Samo napred.Uz vas smo drugari.Vi ste nas ponos!
Branka Nerlovic
Posted On: 02 May 2017 02:52 pm
Dragi nasi, saljemo vam neizmernu ljubav, najdivnije misli, osmehe, divne i fine zagrljaje da vam daju krila i uvek budu uz vas! :) Znajte da smo svakim korakom uz vas, sviim srcem i dusom!! :) Malo je reci da smo ponosni, preeeponosni smo na vas, najdivniji nasi!! :)
Dragan Ciric
Posted On: 02 May 2017 02:27 pm
Navijam za vas svim srcem. Ne mogu ni da pojmim koliko je tesko trcati tamo, ali poznajem vas oboje i znam koliko ste jaki i ne sumnjam da cete svakim danom trcati sve bolke i bolje. Samo hrabro, samo jako!
Zeka
Danijela Pesic
Posted On: 02 May 2017 08:58 am
Toliko malo reči a toliko enormnog značaja koji je protkan među ove redove. Volimo vas! Mislimo na vas! Ponos ste nam uvek i zauvek! Mislima sam uz vas, srcem kraj vas!
Жарко Ћулибрк
Posted On: 02 May 2017 06:02 am
Кад год помислите да вам то Сунце узима последње атоме снаге, погледајте га још једном. Видећете погледе и осетићете подршку ваших драгих из Србије. Будите лаки и брзи попут пустињског ветра. Само храбро
Mirko Glavinic
Posted On: 02 May 2017 05:49 am
Dragi nasi,
Osecam se toliko ponosno sto vas poznajem, osecam se ponosno sto znam da postoje takvi ljudi, takve ljudine kao sto ste vi. cinite ovo mesto lepsim za zivot. Toliko si malo reci rekla u Blogu, a rekla si toliko stvari...neprocenjivo.
Hvala vam sto ste deo nasih zivota. Budite sigurni da je armija ljudi ovde uz vas. Mnogo njih je juce sa nestrpljenjem po 100 x cekiralo i posecivalo ovu stranu u zelji za bilo kakvom informacijom. Saljemo vam ogroman vetar u ledja. Vi ste nasa inspiracija, snagu i energiju koju osecamo, svim srcem je vama saljemo. Svakim korakom, svakim metrom, svakim trenutkom, smo sa vama. Ljubimo vas i rlimo, snazno!
Beogradska Sova
Posted On: 02 May 2017 01:53 am
Već danima čitam o vama i upoznajem se preko interneta sa vašim podvizima.
Prava ste inspiracija i budite samo najčistija i najpozitivnija osećanja.
Svaka vam čast u vasem podvigu i želim sav uspeh! Da Vas Gospod čuva!
30 April 2017 01:30 am (GMT+01:00) West Central Africa
Dragi nasi,
Comments: Total (10) comments
Marko Miladinovix
Posted On: 02 May 2017 09:14 pm
Svaka cast...bori te se da spasemo barem jedan zivot...ja sam uz vas...sve moje misli i srce je uz vas...borio sam se i ja ali moja bitka je izgubljena...ali vama zelim svu srecu ovoga sveta i da bar neko uspe da prezivi ovu tesku i opaku bolest...PH MARKO
Uros Zmijanac
Posted On: 01 May 2017 07:15 pm
Veliko bravo za vas. Pratimo vaše rezultate i šaljemo dobre misli ka vama. Držite se.
Branka Nerlovic
Posted On: 01 May 2017 06:04 pm
Divno :) , sjajni ste nam!! :) Samo nam budite dobro. Mislimo na vas i uz vas smo svim srcem :) .
Cale Cale
Posted On: 01 May 2017 04:34 pm
Drugari jedite sve al ma vodu najvise mislite pa u pustinji ste. Pozz
Mirko Glavinic
Posted On: 01 May 2017 03:24 pm
Dragi nasi, neka jako interesantna trka...Marina ne daj Jovici da ti sve pojede :)
Ovde je sve u redu, mislimo na vas i budite pametni!
Predrag Vrkljan
Posted On: 01 May 2017 01:06 pm
Snaga na usta ulazi :) Samo napred i bice to sve kako treba!BRAVO SAMPIONI!
Marija Djordjevic
Posted On: 01 May 2017 11:12 am
Samo jako ! Mi smo uz vas! <3
Sanja Kavaz
Posted On: 01 May 2017 08:41 am
Najveće ste čudo od sve dece! Srećno, etapu po etapu!
Goran Miljkovic
Posted On: 01 May 2017 08:02 am
Jovica mnogo jede, a Marina probirljiva?!?! Zanimljiva neka trka! :-) :-) :-)
Ultra Trkac Srbija
Posted On: 01 May 2017 06:31 am
Bravo.. Uzivajte u trenucima mira.. Pametno do kraja..
29 April 2017 02:14 am (GMT+01:00) West Central Africa
Dragi nasi,
Comments: Total (12) comments
Olivera Cvetic PH
Posted On: 02 May 2017 10:21 pm
Svaki vas korak neka bude nekom dah!!! Bravo za vas hrabri ljudi!! Srcem smo uz vas...
Snežana Rajačić
Posted On: 01 May 2017 09:34 pm
Драги наши, одлични сте!
Не заборавите колико вам је важна вода + електролити + шећери (глукоза и фруктоза)у неком спортском пићу! Тако чувате здравље, бубреге, мишиће, цело тело...Боље и мало тежи ранац, мало спорије трчање, али ћете бити свежији за следеће етапе и то ће се на крају претворити у предност. Мислимо на вас, поздрави са Саве.
Caknute ovcice Mika i Lazar
Posted On: 30 Apr 2017 08:28 pm
Srecno dragi nasi, puno uspeha vam zelimo!
Predrag Vrkljan
Posted On: 30 Apr 2017 06:18 pm
MI ZNAMO KO JE NAJBOLJI I NAJJACI!!Samo mudro :)
Snežana Rajačić
Posted On: 30 Apr 2017 06:11 pm
Ušla sam vam u trag i sad vas pratim (virtuelno). :)
Kad vas vidim tako nasmejane, u takvom sunčano-peskovito-vlažnom okruženju, naprosto se ozarim. Bravo!
Veliki zagrljaj i pozdrav za oboje.
Mirko Glavinic
Posted On: 30 Apr 2017 06:07 pm
Pa ovo sto ste uradili danas nas je ostavilo bez teksta!!! Pa svaka cast, bravo! Jedba cekamo neke prve utiske. Veliki pozdrav za tebe i Jovicu!
Branka Nerlovic
Posted On: 30 Apr 2017 05:16 pm
Bravoo!! Sjaaajni ste!! Saljemo zagrljaje, uz vas smo sviim srcem :) <3 .
Ultra Trkac Srbija
Posted On: 30 Apr 2017 05:09 pm
ZRNO SOLI
Branka Nerlovic
Posted On: 30 Apr 2017 02:03 pm
Svim srcem i dusom smo uz vas!! :)
Ponos ste i inspiracija, naajbolji! :)
Danijela Pesic
Posted On: 30 Apr 2017 01:34 pm
Dragi naši divovi, svim srcem smo uz vas! Sa radošću pratimo svako javljanje i izveštaje sa trke. Čuvajte se i verujte u sebe kao što mi verujemo u vas! <3
Nebojsa Rakic
Posted On: 30 Apr 2017 12:11 pm
srecno jocoo sa tobom svakim korakom u mislima, pozdrav sa SAVE
Mirko Glavinic
Posted On: 30 Apr 2017 05:20 am
Dragi naši!
SREĆNO i neka vas lepe misli vode kroz trku!
23 April 2017 08:14 am (GMT+08:00) Beijing, Chongqing, Hong Kong, Urumqi
On this
Comments: Total (7) comments
Slavica Zdravkvić
Posted On: 03 May 2017 09:00 pm
Kažu da svaki uspeh zahteva veliki rad i trud.Vi ste već postigli veliki uspeh, kada ste se odlučili na jednu ovakvu trku. Drago mi je čuti, da ovakvi ljudi,kao što ste vi,postoje.Samo napred,uz vas smo!!!!Slavica Ph
Zorica Jankovic
Posted On: 03 May 2017 05:50 am
Budite jaki,hrabri i borbeni kao i borci sa Ph. Nasa bol je velika,mi smo nasu trku izgubili,ali pomozite svima ostalima da budu pobednici!!!
Nebojsa Obradovic
Posted On: 02 May 2017 10:25 pm
Zelim vam da trku privedete kraju u istom raspolozenju kao i sto ste je zapoceli i da vase predobro srce i dusa budu podsticaj i za druge humane ljude kao i stimulans za moju Andjelu i ostale PH pacijente da se jos odlucnije i jace uhvate u kostac sa PH. Zelim vam svu srecu ovog sveta i da nadalje budete tako humani ,hrabri i odvazni.Uz vas smo Marina i Jovice
Aleksandra Slavkovic
Posted On: 02 May 2017 08:42 pm
Dragi nasi ultramaratonci,
Nase srce kuca istim ritmom kao i vase kada trcite.Nase misli su svakoga dana uz vas,sa zeljom da istrajete u vasoj borbi,kao sto mi u svojoj istrajavamo,uprkos svemu! Zelim vam puno snage,volje,upornosti i dobre srece u borbi sa suncem i peskom u Namibijskoj pustinji! Pono pozdrava iz Cacka >3
Aleksandra Slavkovic PH
Branka Nerlovic
Posted On: 29 Apr 2017 02:40 pm
Mislimo na vas! :)
Saljemo najdivnije misli, osmehe i pozdrave... uz vas smo! :)
Srdjan Jakovljevic
Posted On: 29 Apr 2017 08:02 am
Zelim vam svu srecu ovoga sveta, lake noge i vetar u ledja. Velika ste inspiracija za sve. Pozdrav iz Banja Luke
Dragan Lazic
Posted On: 29 Apr 2017 05:26 am
Sadece cesur!
Newsletter
Online Store
Login
Comments: Total (8) comments
Nevidljivi Čovek
Posted On: 07 May 2017 11:51 am
Jelena PH
Posted On: 06 May 2017 07:43 pm
Jamanta Safranj
Posted On: 06 May 2017 12:19 pm
Dragan Ciric
Posted On: 06 May 2017 09:56 am
Goran Miljkovic
Posted On: 06 May 2017 09:27 am
Sasa Gacik
Posted On: 06 May 2017 08:38 am
Dalibor Danicic
Posted On: 06 May 2017 06:17 am
Ultra Trkac Srbija
Posted On: 06 May 2017 06:14 am